Mediacja

MEDIACJA

Jeżeli obawiacie się Państwo długotrwałości postępowań przed sądami czy też braku pewności co do przyszłego orzeczenia – Kancelaria Adwokacka zachęca także do skorzystania z oferty prowadzenia dla Państwa mediacji. Niejednokrotnie poziom skomplikowania procedur, niepewność wyniku, czy też obawa przed powodzeniem egzekucji po wielu latach procesu, może sprawić, że niechętnie decydujemy się na prowadzenie postępowania sądowego. Pozasądowe rozwiązywanie sporów daje gwarancję szybkości, wysłuchania potrzeb zainteresowanych stron i przygotowania ugody, o której wykonanie w wielu przypadkach nie trzeba się martwić.

Łącząc wiedzę i doświadczenie płynące z pracy zawodowej jako adwokat oraz kursów i szkoleń odbytych w ramach przygotowania do pełnienia roli mediatora, jeszcze skuteczniej jestem w stanie pomóc dopracować z Państwem szczegóły ugód, co zdecydowanie zapewni ich powodzenie w realizacji.

Kancelaria Adwokacka prowadzi mediację z zakresu wielu dziedzin prawa, w tym prawa cywilnego, gospodarczego, karnego, prawa pracy, czy prawa rodzinnego.

Prowadzimy dla Państwa także negocjacje, którymi mogą zostać objęte umowy czy kontrakty, których wykonanie stało się zagrożone czy niepewne. Mediacje prowadzone są w oparciu o umowę o mediację lub na skierowanie sądu.

Dane kontaktowe

Informacja:

Kancelaria przyjmuje klientów wyłącznie na umówionych wcześniej telefonicznie spotkaniach.

Sledź nas